Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Nefra

Nowa klaczka, łagodna i miękka w kłusie. Spróbuj :) 
Mefisto

Kary ogier - podstawa Punktu kopulacyjnego ogiera w Dąbrówce :) Bardzo ładnie nosi jeźdźców - bez obaw :) 
Genewa

Genewa przybyła do stajni w styczniu 2014 r. jest siwej maści... z ciemniejszymi plamami, stąd nosi miano... Spleśniałej :) Młoda, energiczna, pełna werwy, świetnie sprawdza się na rajdach i nadmorskich terenach w Kopalinie. Cudowna w galopie, jej długie nogi sprawiają, że i stępokłus jest czystą przyjemnością! Idealna do skoków.  Radzi sobie świetnie z przeszkodami powyżej 1 m. 

Rasa: szlachetna półkrew.
Mariusz i Karol Grzywacz ​

Witamy w naszej małej, leśnej stajni "GRZYWA", która znajduje się w środku lasu, w małej miejscowości Dąbrówka nad jeziorem Dąbrze. Rodzinna atmosfera, grupa przyjaciół, zawsze otwarte wrota dla nowych gości i znajomych, miejsce, gdzie możesz  jeździć konno pod okiem instruktora Mariusza, przejechać kuligiem lub pojechać na rajd po okolicznych lasach, zaznać przyjemności komunikacji z koniem lub odpoczynku na jego grzbiecie u wykwalifikowanego instruktora hipoterapii, Karola. 

JAZDA KONNA, KULIGI, RAJDY - MARIUSZ - zadzwoń: 0048 694417616

HIPOTERAPIA - KAROL - zadzwoń: 0048 691681882

 

W naszej ofercie mamy książkę Agaty Widzowskiej - Pasiak odwiedzającej nas co roku w letniej stajni w Kopalinie. Jest to wspaniała lektura dla wszystkich miłośników koni. Inspiracją autorki do napisania książki była nasza stajnia i hucułek Szogun. 
Chętnych prosimy o kontakt.

        


!!! STAJNIA GRZYWA SERDECZNIE ZAPRASZA !!!