Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Bajka

Klacz o przepięknym łbie, wyrazistym oku. Ze względu na niewielki wzrost ulubienica mniejszych jeźdźców. Dzielnie radzi sobie na rajdach, jest silna i wytrzymała.
Dina

Dina jest pięknym koniem. To pierwszy traken w naszej stajni. Sportowa, pięknie skacze, jest wytrzymała i... gdyby nie patrzeć na oczy, złudnie podobna do Belli. Jej krok jest bardzo sprężysty, galop bajeczny. Przyjazna, łagodna, zachwyci niejednego! Niejeden o niej mówi: Koń - petarda, każdy chciałby na niej jeździć. Jest bardzo delikatna w pysku, a zarazem mocna. Doświadczony jeździec nie będzie potrzebował wodzy do kierowania nią, wystarczą łydki. Łatwo osiągnąć z nią porozumienie, gdy wyluzujemy, odpuścimy stres i zapragniemy zgrania  się z jej naturą. 
Mefisto

Kary ogier - podstawa Punktu kopulacyjnego ogiera w Dąbrówce :) Bardzo ładnie nosi jeźdźców - bez obaw :) 
Mariusz i Karol Grzywacz ​

Witamy w naszej małej, leśnej stajni "GRZYWA", która znajduje się w środku lasu, w małej miejscowości Dąbrówka nad jeziorem Dąbrze. Rodzinna atmosfera, grupa przyjaciół, zawsze otwarte wrota dla nowych gości i znajomych, miejsce, gdzie możesz  jeździć konno pod okiem instruktora Mariusza, przejechać kuligiem lub pojechać na rajd po okolicznych lasach, zaznać przyjemności komunikacji z koniem lub odpoczynku na jego grzbiecie u wykwalifikowanego instruktora hipoterapii, Karola. 

JAZDA KONNA, KULIGI, RAJDY - MARIUSZ - zadzwoń: 0048 694417616

HIPOTERAPIA - KAROL - zadzwoń: 0048 691681882

 

W naszej ofercie mamy książkę Agaty Widzowskiej - Pasiak odwiedzającej nas co roku w letniej stajni w Kopalinie. Jest to wspaniała lektura dla wszystkich miłośników koni. Inspiracją autorki do napisania książki była nasza stajnia i hucułek Szogun. 
Chętnych prosimy o kontakt.

        


!!! STAJNIA GRZYWA SERDECZNIE ZAPRASZA !!!