Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Bella

Lutowy nabytek 2014. Piękna ruda klacz, angloarabka o miękkim galopie. Uczestniczka rajdów i intensywnych terenów. Ulubienica Kingi :)
Nefra

Nowa klaczka, łagodna i miękka w kłusie. Spróbuj :) 
Dina

Dina jest pięknym koniem. To pierwszy traken w naszej stajni. Sportowa, pięknie skacze, jest wytrzymała i... gdyby nie patrzeć na oczy, złudnie podobna do Belli. Jej krok jest bardzo sprężysty, galop bajeczny. Przyjazna, łagodna, zachwyci niejednego! Niejeden o niej mówi: Koń - petarda, każdy chciałby na niej jeździć. Jest bardzo delikatna w pysku, a zarazem mocna. Doświadczony jeździec nie będzie potrzebował wodzy do kierowania nią, wystarczą łydki. Łatwo osiągnąć z nią porozumienie, gdy wyluzujemy, odpuścimy stres i zapragniemy zgrania  się z jej naturą. 
  Aktualności  
Żegnaj lato na rok! Witaj jesienna zadumo...

Żegnaj lato na rok! Witaj jesienna zadumo...

2014-09-25

Wrześniowe rajdy po lasach wokół Stajni Grzywa są okazją do obcowania z naturą, szukania grzybów i słuchania ryczących w lesie byków jeleni.

więcej »


Powrót do domu...

Powrót do domu...

2014-08-23

23 sierpnia wróciliśmy do domu z letniej stajni w Kopalinie. Piękne nadmorskie lato minęło, a powroty są zawsze radosne... i ta zielona, pełna ziół łąka czekała!

więcej »


Kopalińskie lato  2014.

Kopalińskie lato 2014.

2014-07-31

Przyświeciło mocno słońce, 30 - stopniowe upały, cuda woltyżerki, laba na grzbiecie, tatuaże z końmi, urodziny instruktora i jego pomocników, za chwilę jeżyny i zawsze obecne grono przyjaciół. Niech lato trwa!

więcej »


Letnia stajnia w Kopalinie już w akcji

Letnia stajnia w Kopalinie już w akcji

2014-07-10

5 lipca prawie 4-godzinnym rajdem przejechaliśmy do letniej stajni w Kopalinie, gdzie będziemy Wam towarzyszyć w letnim odpoczynku :)

więcej »


Źrebak na horyzoncie!

Źrebak na horyzoncie!

2014-06-17

Karina jest źrebna! Już znacznie zaokrąglona, wyda wkrótce na świat łaciate źrebię. Na razie szaleje po polach i za nic ma poważny stan! :)

więcej »


« Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Następna »