Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Bajka

Klacz o przepięknym łbie, wyrazistym oku. Ze względu na niewielki wzrost ulubienica mniejszych jeźdźców. Dzielnie radzi sobie na rajdach, jest silna i wytrzymała.
Dina

Dina jest pięknym koniem. To pierwszy traken w naszej stajni. Sportowa, pięknie skacze, jest wytrzymała i... gdyby nie patrzeć na oczy, złudnie podobna do Belli. Jej krok jest bardzo sprężysty, galop bajeczny. Przyjazna, łagodna, zachwyci niejednego! Niejeden o niej mówi: Koń - petarda, każdy chciałby na niej jeździć. Jest bardzo delikatna w pysku, a zarazem mocna. Doświadczony jeździec nie będzie potrzebował wodzy do kierowania nią, wystarczą łydki. Łatwo osiągnąć z nią porozumienie, gdy wyluzujemy, odpuścimy stres i zapragniemy zgrania  się z jej naturą. 
Bella

Lutowy nabytek 2014. Piękna ruda klacz, angloarabka o miękkim galopie. Uczestniczka rajdów i intensywnych terenów. Ulubienica Kingi :)
  Aktualności  
Wiosenny Rajd do Kopalina

Wiosenny Rajd do Kopalina

2015-07-02

Tej wiosny zorganizowaliśmy dwa rajdy do Kopalina. W soboty jechaliśmy do Kopalina, w niedzielę wracaliśmy do Dąbrówki. Oba udały się i... nie ominęły nas przygody!

więcej »


Pije Kuba do Jakuba....mamy dla Was hucułka

Pije Kuba do Jakuba....mamy dla Was hucułka

2015-05-12

Nowym nabytkiem stajni jest hucuł Kuba.

więcej »


Skoki w naszej stajni

Skoki w naszej stajni

2015-05-12

Miło nam poinformować, że ukochana wielu jeźdźców, Siwa, Spleśniała, albo po prostu Genewa vel Genia ma wielkie ambicje skokowe!

więcej »


Srokata Karmen na wydaniu ;)

Srokata Karmen na wydaniu ;)

2015-05-12

To był pierwszy i ostatni maj Karmen w Stajni Grzywa. Pożegnaliśmy naszego źrebaczka życząc mu wiatru pod kopytami w innej stajni.

więcej »


Czekamy na hucułka!

Czekamy na hucułka!

2015-04-13

Już wkrótce, w tym tygodniu... w naszej stajni powitamy 1.5 rocznego Kubę :) Hucułka skarogniadego! Maskotę dla najmłodszych!

więcej »


« Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Następna »