Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Bella

Lutowy nabytek 2014. Piękna ruda klacz, angloarabka o miękkim galopie. Uczestniczka rajdów i intensywnych terenów. Ulubienica Kingi :)
Genewa

Genewa przybyła do stajni w styczniu 2014 r. jest siwej maści... z ciemniejszymi plamami, stąd nosi miano... Spleśniałej :) Młoda, energiczna, pełna werwy, świetnie sprawdza się na rajdach i nadmorskich terenach w Kopalinie. Cudowna w galopie, jej długie nogi sprawiają, że i stępokłus jest czystą przyjemnością! Idealna do skoków.  Radzi sobie świetnie z przeszkodami powyżej 1 m. 

Rasa: szlachetna półkrew.
Nefra

Nowa klaczka, łagodna i miękka w kłusie. Spróbuj :) 
  Aktualności  

Lato 2019 trwa! Pławimy konie!

Lato 2019 trwa! Pławimy konie!

2019-07-24

Tegoroczne lato spędzamy w Dąbrówce. Nasi przyjaciele i goście z Kaszub, Trójmiasta i Kopalina przyjeżdżają na rajdy leśne, kąpiele w zdrowym jeziorze lobeliowym, tropienie zwierząt  i jagodo- oraz grzybobrania. Dzieciaki całe dnie biegają z końmi po polach i pastwiskach. Jest jazda poranna, ćwiczenia na lonży i maneżu, jazda popołudniowa, a w gorące dni - pławienie koni. Niezwykle istotne jest to, jak to robić. Gdy koń zanurza już szyję w wodzie, wtedy z niego zjeżdżamy :) wprost do wody i płyniemy obok trzymając za wodze. W ten sposób nie podtapiamy zwierzęcia.

Czyścimy też sprzęt jeździecki, stajnię, pucujemy kaski i szalejemy z Olim- psem wariatem - jak my! W wolnych chwilach obserwujemy gołębie - pawiki albo wybieramy jajka z kurnika. Prawdziwe wiejskie życie! Wieczorem chcemy pogadać przy grillu lub ognisku, ale jesteśmy tak zmęczeni, że padamy z nóg :) Wszystkim dzieciakom jest tu dobrze :)

Zapraszamy do naszego nowego domku, w którym są dwa ogrzewane pokoje z łazienkami.