Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Nefra

Nowa klaczka, łagodna i miękka w kłusie. Spróbuj :) 
Bella

Lutowy nabytek 2014. Piękna ruda klacz, angloarabka o miękkim galopie. Uczestniczka rajdów i intensywnych terenów. Ulubienica Kingi :)
Genewa

Genewa przybyła do stajni w styczniu 2014 r. jest siwej maści... z ciemniejszymi plamami, stąd nosi miano... Spleśniałej :) Młoda, energiczna, pełna werwy, świetnie sprawdza się na rajdach i nadmorskich terenach w Kopalinie. Cudowna w galopie, jej długie nogi sprawiają, że i stępokłus jest czystą przyjemnością! Idealna do skoków.  Radzi sobie świetnie z przeszkodami powyżej 1 m. 

Rasa: szlachetna półkrew.
  Aktualności  

Lato w Dąbrówce nad Jeziorem Dąbrze

Lato w Dąbrówce nad Jeziorem Dąbrze

2019-05-20

 Atrakcyjność terenów, na których mieści się stajnia, czyste, zdrowe jezioro lobeliowe i przepiękne nieludne trasy leśnictwa Choczewo sprawiły, że podjęliśmy decyzję o rezygnacji ze stajni letniej w Kopalinie. Niby smutno, niby inaczej, ale... jak zwykle mamy dla Was niespodziankę. Budujemy domek dla miłośników naszej stajni :)

Dzięki tej decyzji lato będzie dużo spokojniejsze, a konie bezpiecznie spędzą ten czas na swoim terenie. W tym roku mamy kolejne źrebaki, Shogun nie pozostanie sam, a i klacze będą godnie wychowywać swoje młode. Zatem otwieramy sezon letni 2019 w Dąbrówce! Czekamy na Was w tej małej nieturystycznej wiosce pełnej grzybnych lasów i darów natury. Serdecznie zapraszamy do spotkań, jazd i terenów, maneży i lonży w naszym konnym zakątku.