Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Nefra

Nowa klaczka, łagodna i miękka w kłusie. Spróbuj :) 
Genewa

Genewa przybyła do stajni w styczniu 2014 r. jest siwej maści... z ciemniejszymi plamami, stąd nosi miano... Spleśniałej :) Młoda, energiczna, pełna werwy, świetnie sprawdza się na rajdach i nadmorskich terenach w Kopalinie. Cudowna w galopie, jej długie nogi sprawiają, że i stępokłus jest czystą przyjemnością! Idealna do skoków.  Radzi sobie świetnie z przeszkodami powyżej 1 m. 

Rasa: szlachetna półkrew.
Bella

Lutowy nabytek 2014. Piękna ruda klacz, angloarabka o miękkim galopie. Uczestniczka rajdów i intensywnych terenów. Ulubienica Kingi :)
  Aktualności  

Koniec lata, piękna ta jesień

Koniec lata, piękna ta jesień

2018-09-22

Ciągle jeszcze tyle lata w Dąbrówce! Po jeździe konnej, terenie, maneżu, można się jeszcze wykąpać w naszym jeziorze lobeliowym, najzdrowszym, jakie można spotkać na Pomorzu. Woda ma 22 stopnie, jest nieskazitelnie czysta, wręcz lecznicza, cieplejsza od powietrza. Stado trochę nam się pomniejszyło, zaszło dużo zmian. Bajka urodziła źrebaka - no, mamy swojego ogierka! Siwa też się oźrebiła i na świat przyszła Gaja. W stajni, już wczesnym latem, pojawił się nowy mieszkaniec, pomocnik Rudego, pies Oli, ciągle jest szczeniakiem i fantastycznie się z nim bawi! Zapraszamy na urokliwe plenery nad jeziorem Dąbrze!