Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Nefra

Nowa klaczka, łagodna i miękka w kłusie. Spróbuj :) 
Dina

Dina jest pięknym koniem. To pierwszy traken w naszej stajni. Sportowa, pięknie skacze, jest wytrzymała i... gdyby nie patrzeć na oczy, złudnie podobna do Belli. Jej krok jest bardzo sprężysty, galop bajeczny. Przyjazna, łagodna, zachwyci niejednego! Niejeden o niej mówi: Koń - petarda, każdy chciałby na niej jeździć. Jest bardzo delikatna w pysku, a zarazem mocna. Doświadczony jeździec nie będzie potrzebował wodzy do kierowania nią, wystarczą łydki. Łatwo osiągnąć z nią porozumienie, gdy wyluzujemy, odpuścimy stres i zapragniemy zgrania  się z jej naturą. 
Genewa

Genewa przybyła do stajni w styczniu 2014 r. jest siwej maści... z ciemniejszymi plamami, stąd nosi miano... Spleśniałej :) Młoda, energiczna, pełna werwy, świetnie sprawdza się na rajdach i nadmorskich terenach w Kopalinie. Cudowna w galopie, jej długie nogi sprawiają, że i stępokłus jest czystą przyjemnością! Idealna do skoków.  Radzi sobie świetnie z przeszkodami powyżej 1 m. 

Rasa: szlachetna półkrew.
  Aktualności  

Lato w Kopalinie i Dąbrówce

Lato w Kopalinie i Dąbrówce

2018-08-17

Te wakacje były wyjątkowo gorące, co odbiło się na kondycji koni. Stąd postanowiliśmy już na początku sezonu letniego, że drugą jego część spędzimy w domu. W Kopalinie tradycyjnie odwiedzali nas przyjaciele i znajomi, wieloletni, zadowoleni z bycia z nami klienci. Upały dały się we znaki koniom i teraz odpoczywają zasłużenie w Dąbrówce na zielonych pastwiskach. Zapraszamy Was na dąbrówkowe grille weekendowe, maneże i tereny w tygodniu i w weekendy. Wakacyjne zdjęcia znajdują się wgalerii