Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Dina

Dina jest pięknym koniem. To pierwszy traken w naszej stajni. Sportowa, pięknie skacze, jest wytrzymała i... gdyby nie patrzeć na oczy, złudnie podobna do Belli. Jej krok jest bardzo sprężysty, galop bajeczny. Przyjazna, łagodna, zachwyci niejednego! Niejeden o niej mówi: Koń - petarda, każdy chciałby na niej jeździć. Jest bardzo delikatna w pysku, a zarazem mocna. Doświadczony jeździec nie będzie potrzebował wodzy do kierowania nią, wystarczą łydki. Łatwo osiągnąć z nią porozumienie, gdy wyluzujemy, odpuścimy stres i zapragniemy zgrania  się z jej naturą. 
Bajka

Klacz o przepięknym łbie, wyrazistym oku. Ze względu na niewielki wzrost ulubienica mniejszych jeźdźców. Dzielnie radzi sobie na rajdach, jest silna i wytrzymała.
Bella

Lutowy nabytek 2014. Piękna ruda klacz, angloarabka o miękkim galopie. Uczestniczka rajdów i intensywnych terenów. Ulubienica Kingi :)
  Aktualności  

Lato w Kopalinie i Dąbrówce

Lato w Kopalinie i Dąbrówce

2018-08-17

Te wakacje były wyjątkowo gorące, co odbiło się na kondycji koni. Stąd postanowiliśmy już na początku sezonu letniego, że drugą jego część spędzimy w domu. W Kopalinie tradycyjnie odwiedzali nas przyjaciele i znajomi, wieloletni, zadowoleni z bycia z nami klienci. Upały dały się we znaki koniom i teraz odpoczywają zasłużenie w Dąbrówce na zielonych pastwiskach. Zapraszamy Was na dąbrówkowe grille weekendowe, maneże i tereny w tygodniu i w weekendy. Wakacyjne zdjęcia znajdują się wgalerii