Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Dina

Dina jest pięknym koniem. To pierwszy traken w naszej stajni. Sportowa, pięknie skacze, jest wytrzymała i... gdyby nie patrzeć na oczy, złudnie podobna do Belli. Jej krok jest bardzo sprężysty, galop bajeczny. Przyjazna, łagodna, zachwyci niejednego! Niejeden o niej mówi: Koń - petarda, każdy chciałby na niej jeździć. Jest bardzo delikatna w pysku, a zarazem mocna. Doświadczony jeździec nie będzie potrzebował wodzy do kierowania nią, wystarczą łydki. Łatwo osiągnąć z nią porozumienie, gdy wyluzujemy, odpuścimy stres i zapragniemy zgrania  się z jej naturą. 
Nefra

Nowa klaczka, łagodna i miękka w kłusie. Spróbuj :) 
Bajka

Klacz o przepięknym łbie, wyrazistym oku. Ze względu na niewielki wzrost ulubienica mniejszych jeźdźców. Dzielnie radzi sobie na rajdach, jest silna i wytrzymała.
  Aktualności  

Wiosna w stajni, źrebaki, ogiery, bajery ...

Wiosna w stajni, źrebaki, ogiery, bajery ...

2018-05-08

To jeszcze nie lato, to jeszcze nie to słońce, ale już miło grzeje. Zapraszamy Was na leśne ścieżki leśnictwa Chynowie, na wypróbowanie nowych klaczy i przyjacielskie rozmowy przy stole na dworze. Miło nam przekazać Wam wiadomość, że pierwszy źrebak Lidki i Otto, Lotta, jest już po pierwszym zajeżdżaniu. Kilka tygodni temu przyjęła siodło, a w maju pierwszego lekkiego jeźdźca. Na razie uczy się sygnałów, równego tempa, stałych dobrych zachowań. Wiosną tego roku powstał w naszej stajni "Punkt kopulacyjny ogiera" - jakkolwiek zwał ! :) Nasz ogier Tymianek, niewątpliwie urodziwy, czeka na klacze. Czekamy też na źrebaka Bajki, każdy jest ciekawy, jaki będzie, arabowaty czy pstrokaty? :) Miesięczna klaczka Genewy bryka już i szaleje z mamą po padoku, na imię jej Gaja  (SP) i na razie jest kara. Ciekawie będzie obserwować, jak zmienia maść.  Na kogo jeszcze czekamy z ciekawością i przyjaźnią? Na Was! Zajeżdżajcie :)