Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Dina

Dina jest pięknym koniem. To pierwszy traken w naszej stajni. Sportowa, pięknie skacze, jest wytrzymała i... gdyby nie patrzeć na oczy, złudnie podobna do Belli. Jej krok jest bardzo sprężysty, galop bajeczny. Przyjazna, łagodna, zachwyci niejednego! Niejeden o niej mówi: Koń - petarda, każdy chciałby na niej jeździć. Jest bardzo delikatna w pysku, a zarazem mocna. Doświadczony jeździec nie będzie potrzebował wodzy do kierowania nią, wystarczą łydki. Łatwo osiągnąć z nią porozumienie, gdy wyluzujemy, odpuścimy stres i zapragniemy zgrania  się z jej naturą. 
Nefra

Nowa klaczka, łagodna i miękka w kłusie. Spróbuj :) 
Genewa

Genewa przybyła do stajni w styczniu 2014 r. jest siwej maści... z ciemniejszymi plamami, stąd nosi miano... Spleśniałej :) Młoda, energiczna, pełna werwy, świetnie sprawdza się na rajdach i nadmorskich terenach w Kopalinie. Cudowna w galopie, jej długie nogi sprawiają, że i stępokłus jest czystą przyjemnością! Idealna do skoków.  Radzi sobie świetnie z przeszkodami powyżej 1 m. 

Rasa: szlachetna półkrew.
  Aktualności  

Rajdy konne

Rajdy konne

2012-11-26

Co roku organizujemy rajdy konne. Trasa, czas trwania i poziom trudności możliwy do wcześniejszego ustalenia. Nocleg i wyżywienie zagwarantowane.
Wokół naszej stajni znajduje się sieć tras konnych Nadleśnictwa Choczewo.
Przez cały rok wyjazdy w teren organizowane są wokół miejscowości Dąbrówka.
W okresie wakacyjnym nasza stajnia przenosi się do Kopalina. W tym czasie rajdy poprowadzone są po trasach konnych nadmorskich lasów i po plaży.   Zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt

* Rajd konny 2012 Dąbrówka- Białogóra- Kopalino  -  relacja z rajdu

* Rajd konny 2011 Dąbrówka - Kopalino   - relacja z rajdu

* Rajd konny 2010 Dąbrówka - Białogóra  - relacja z rajdu